MBMO Group

Wij zijn een internationaal team met erkende adviseurs en young professionals

Ons team

Bij MBMO Group werken we nauw samen in een internationaal team waarin iedere afdeling gespecialiseerd is in haar vakgebied. Door onze kennis en ervaring te combineren, variërend van bedrijfskundige ervaring en internationale commercie tot aan marketing en communicatie, brengen wij onze projecten graag tot een succes. Onze frisse en ervaren organisatie werkt resultaatgericht in een prettige werksfeer. Ondernemen doen we samen.

Martin van Hagen MBMO Group
Martin van Hagen

commercieel directeur

martin@mbmogroup.com

Jan van der Klooster MBMO Group
Jan van der Klooster

financieel directeur

jan@mbmogroup.com

Davey van Hagen MBMO Group
Davey van Hagen

operationeel/ marketing directeur

davey@mbmogroup.com

Richard Vader MBMO Asia
Richard Vader

algemeen directeur thailand

richard@mbmogroup.com

Cindy Musters MBMO Group
Cindy Musters

officemanager

cindy@mbmogroup.com

Naomi van Hagen MBMO Group
Naomi van Hagen

Business development manager

naomi@mbmogroup.com

Thiranut Udomsan
Thiranut Udomsan

Directiesecretaresse

thiranut@mbmogroup.com

Tantip MBMO Group
Tantip Bopetch

Marketing manager

tantip@mbmogroup.com

Maarten Sanders MBMO Group
Maarten Sanders

content marketeer

maarten@mbmogroup.com

Rattana Chaimama
Rattana Chaimana

directiesecretaresse

rattana@mbmogroup.com

Sander Uitterhoeve MBMO
Sander Uitterhoeve

Strategisch marketeer

sander@mbmogroup.com

Lien Vu MBMO Group
Lien Vu

content marketeer

lien@mbmogroup.com

Srisuda Chantimanan MBMO
Srisuda Chantimanan

office assistent

srisuda@mbmogroup.com

Khemwadee Banyatlertthaworn

Customer Service Representative

khemwadee@mbmogroup.com

Chinnapat MBMO Asia
Chinnapat Paoprakit

Content Creator

chinnapat@mbmogroup.com

Bo Klunder MBMO Group
Bo Klunder

Grafisch ontwerper

bo@mbmogroup.com

nl_NLDutch
MENU